Yhteys

Turun Kaupunkilähetys ry

Kauppiaskatu 11 C 27, 5.krs
20100 Turku

Katja Suominen

Toiminnanjohtaja

Puh. 040 5410718
katja.suominen@tukenasi.fi

Nuortentukitoiminta

Anne-Mari Alanko

TUAS, Tukihenkilötoiminnan koordinaattori

Puh. 040 1398928
anne-mari.alanko@tukenasi.fi

Sari Heino

TUAS, Tukihenkilötoiminnan koordinaattori

Puh. 040 5298101
sari.heino@tukenasi.fi

Annastiina Jansen

TUAS, Tukihenkilötoiminnan koordinaattori

Puh. 040 524 7133
annastiina.jansen@tukenasi.fi

Liisa Love

Oma Koutsi,
hankevastaava

Puh. 040 8678161
liisa.love@tukenasi.fi

Kaisa Lunden

Oma Koutsi,
vapaaehtoistyön koordinaattori

Puh. 040 8677884
kaisa.lunden@tukenasi.fi

Päivi Rouvali

TUAS, vastaava koordinaattori
JärjestöSotehanke 113, asiantuntija

Puh. 040 8378730
paivi.rouvali@tukenasi.fi

60+ toiminta

Katja Briny

Senioripysäkkitoiminnan koordinaattori

Puh. 040 5289 103
katja.briny@tukenasi.fi

Marika Siika

Senioripysäkki-ohjaaja

Puh.  040 5866055
marika.siika@tukenasi.fi

Terttu Vieri

Senioripysäkki-ohjaaja

Puh. 040 5291354
terttu.vieri@tukenasi.fi

Katja Laine

Asiakkaan polku, hankekoordinaattori

Puh. 040 1398 404
katja.laine@tukenasi.fi

Muut työntekijät

Tapio Helminen

Järjestötyöntekijä

Puh. 040 145 4100
tapio.helminen@tukenasi.fi