Yhteys

Turun Kaupunkilähetys ry

Kauppiaskatu 11 C 27, 5.krs
20100 Turku

Katja Suominen

Nuortentukitoiminta

Sari Heino

TUAS, Vastaava koordinaattori

Puh. 040 5298101
sari.heino@tukenasi.fi
@SariSusanHeino

Anne-Mari Alanko

TUAS, Tukihenkilötoiminnan koordinaattori

Puh. 040 1398928
anne-mari.alanko@tukenasi.fi
@AnskuAlanko

Annastiina Jansen

TUAS, Tukihenkilötoiminnan koordinaattori

Puh. 040 524 7133
annastiina.jansen@tukenasi.fi

Päivi Rouvali

TUAS, Tukihenkilötoiminnan koordinaattori

Puh. 040 8378730
paivi.rouvali@tukenasi.fi
@PaiviRouvali

Liisa Love

Oma Koutsi,
Vastaava koordinaattori

Puh. 040 8678161
liisa.love@tukenasi.fi
@omakoutsi

Kaisa Orblin

Oma Koutsi,
vapaaehtoistyön koordinaattori

Puh. 040 8677884
kaisa.orblin@tukenasi.fi

60+ toiminta

Katja Tujunen

Senioripysäkkitoiminnan koordinaattori

Puh. 040 5289 103
katja.tujunen@tukenasi.fi

Marika Siika

Senioripysäkki-ohjaaja

Puh.  040 5866055
marika.siika@tukenasi.fi
@Marika_Siika

Olisiko tässä sinun kuvasi 1.9. – 31.12.?

Kysy lisää toiminnanjohtaja Katja Suomiselta.
katja.suominen@tukenasi.fi

Senioripysäkki-ohjaaja

Muut työntekijät

Katja Laine

Järjestökoordinaattori

Puh. 040 1398 404
katja.laine@tukenasi.fi

Päivi Rouvali

JärjestöSotehanke 113
Asiantuntija

Puh. 040 8378730
paivi.rouvali@tukenasi.fi

Viivi Ekebom

Järjestötyöntekijä

Puh. 040 145 4100
viivi.ekebom@tukenasi.fi