Skip to main content

Yhteystiedot

Tukenasi ry

Kauppiaskatu 11 C 27, 5.krs
20100 Turku

Hei!
Kiva kun etsit yhteystietojamme. Autamme mielellämme. Alta löydät eri tukitoimintojemme työntekijöiden yhteystiedot. Ole rohkeasti yhteydessä!

Katja Suominen

Toiminnanjohtaja

Puh. 040 5410718
katja.suominen@tukenasi.fi

Katja Laine

Järjestökoordinaattori

Puh. 040 1398 404
katja.laine@tukenasi.fi

Nuortentukitoiminta

Annastiina Jansén

Annastiina Jansén

TUAS, Vastaava koordinaattori

Puh. 040 524 7133
annastiina.jansen@tukenasi.fi
@annastiinajans3

Anne-Mari Alanko

TUAS, vapaaehtoistyön koordinaattori

Puh. 040 529 8101
anne-mari.alanko@tukenasi.fi
@AnskuAlanko

Sinun nimesi?

TUAS, vapaaehtoistyön koordinaattori

Onko tässä tulevaisuudessa
sinun kuvasi?

Kysy lisää:
Katja Suominen, katja.suominen@tukenasi.fi

Kaisa Orblin

Oma Koutsi,
Vastaava koordinaattori

Puh. 040 8677884
kaisa.orblin@tukenasi.fi

Nina Laine

hankekoordinaattori Nina Laine

Oma Koutsi, vapaaehtoistyön koordinaattori

Puh. 040 8678 161
nina.laine@tukenasi.fi

Voimavarapiste yli 60-vuotiaille

Katja Tujunen

Senioripysäkkitoiminta,
Vastaava koordinaattori

Puh. 040 5289 103
katja.tujunen@tukenasi.fi
@KatjaTujunen

Marika Siika

Senioripysäkkitoiminnan ohjaaja

Puh.  040 5866055
marika.siika@tukenasi.fi

Päivi Rouvali

Päivi Rouvali

Senioripysäkkitoiminnan ohjaaja

Puh.  040 837 8730
paivi.rouvali@tukenasi.fi
@PaiviRouvali

Muut työntekijät

Kat Salomäenpää

Järjestötyöntekijä

Puh. 040 145 4100
kat.salomaenpaa@tukenasi.fi