Skip to main content

Yhteystiedot

Tukenasi ry

Kauppiaskatu 11 C 27, 5.krs
20100 Turku

Hei!
Kiva kun etsit yhteystietojamme. Autamme mielellämme. Alta löydät eri tukitoimintojemme työntekijöiden yhteystiedot. Ole rohkeasti yhteydessä!

Katja Suominen

Katja Laine

Järjestökoordinaattori

Puh. 040 1398 404
katja.laine@tukenasi.fi
@KatjaLaine4

Nuortentukitoiminta

Annastiina Jansén

Annastiina Jansén

TUAS, Vastaava koordinaattori

Puh. 040 524 7133
annastiina.jansen@tukenasi.fi
@annastiinajans3

Päivi Tuki

TUAS vapaaehtoistyön koordinaattori Päivi Tuki

TUAS, vapaaehtoistyön koordinaattori

Puh. 040 1398928
paivi.tuki@tukenasi.fi

Anni Mäkäräinen

TUAS vapaaehtoistyön koordinaattori Anni Mäkäräinen

TUAS, vapaaehtoistyön koordinaattori

Puh. 040 529 8101
anni.makarainen@tukenasi.fi

Liisa Love

Oma Koutsi,
Vastaava koordinaattori

Puh. 040 8678161
liisa.love@tukenasi.fi
@omakoutsi

Kaisa Orblin

Oma Koutsi,
vapaaehtoistyön koordinaattori

Puh. 040 8677884
kaisa.orblin@tukenasi.fi

60+ toiminta

Katja Tujunen

Senioripysäkkitoiminta,
Vastaava koordinaattori

Puh. 040 5289 103
katja.tujunen@tukenasi.fi
@KatjaTujunen

Marika Siika

Senioripysäkkitoiminnan ohjaaja

Puh.  040 5866055
marika.siika@tukenasi.fi
@Marika_Siika

Päivi Rouvali

Päivi Rouvali

Senioripysäkkitoiminnan ohjaaja

Puh.  040 837 8730
paivi.rouvali@tukenasi.fi

@PaiviRouvali

Muut työntekijät

Sanni Salonen

Sanni Salonen

Järjestötyöntekijä

Puh. 040 145 4100
sanni.salonen@tukenasi.fi

X